O společnosti Novinky Akce Reference Podporujeme Kontakt Kariéra Mapa stránek Ke stažení Náměty a připomínky
Smykové výztuže proti protlačení u sloupů > Uložení shora

Schöck Bole® - O

[Zaslat ceny tohoto výrobku: Místo dodání (požadavku) Čechy / Morava]

Schöck Bole® - O

Pro použití v monolitických konstrukcích.

Na rozdíl od stropních desek podepřených průvlaky umožňují bodově podepřené desky volné podhledové plochy, obzvlášť pokud se neprovádějí zesílené hlavice sloupů. Užitková plocha budovy, která je takto k dispozici je vytvořena menším obestavěným prostorem. Prvek Schöck Bole® zaručuje optimální přenos sil v oblasti sloupů a je ve srovnání s běžným způsobem provádění výztuže výrazně únosnější.

Osazení na závěr armování.
• Po položení horní výztuže
• Komplety připravené k montáži

Bodově podepřené stropní desky s rovnou podhledovou plochou mají v průmyslových a komerčních stavbách mnohé přednosti, protože umožňují zcela variabilní dispoziční řešení pomocí lehkých příček, snižují spotřebu bednění a výztuže, usnadňují provádění stavebních prací v podstropním prostoru a dovolují úplné využití světlé výšky podlaží.

Problematiku poškození desek protlačením, která je typická pro tyto stropní konstrukce, lze vyřešit cenově výhodným a bezpečným způsobem - použitím tzv. třmínkových lišt Schöck Bole®. Výztuž proti protlačení Schöck Bole® se skládá z dvouhlavých trnů, jejichž správná poloha je zajištěna distanční pruty. Speciální distanční prvky umožňují zabudování třmínkových lišt po položení spodní vrstvy výztuže, ještě před instalací horní vrstvy.

Systémy Bole® usnadňují a zrychlují montáž výztuže na staveništi. Kromě osvědčeného standardního typu Bole® jsou k dispozici další varianty jak pro monolitické, tak pro prefabrikované konstrukce: Bole®-U pro instalaci před uložením spodní výztuže, Bole®-O pro instalaci po uložení horní výztuže a Bole®-F pro instalaci do filigránových desek po uložení kompletní výztuže v panelárnách.

Všechny systémy Bole® se dodávají jako komplety připravené k montáži a spolehlivě zaručují bezpečnost bezprůvlakových stropních desek proti protlačení.